Tres Centrum Oprogramowania

Od 1990 roku tworzymy dla Państwa oprogramowanie Trawers ERP do zarządzania firmą. Nasze doświadczenie łączymy z ciągłą otwartością na zmiany i rozwój.

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania i jego dystrybucją. Oferujemy przy tym szereg → usług związanych m.in. ze szkoleniami, wdrożeniami i pomocą w eksploatacji.

Z programu Trawers korzysta blisko 6 tys. użytkowników na kilkuset instalacjach. W obsłudze Klientów pomagają nam liczni → Partnerzy Tres, którzy działają na terenie całego kraju.

Program najlepiej sprawdza się tam, gdzie jednocześnie pracuje na nim kilkadziesiąt osób wykonujących różne funkcje użytkowe. Właśnie takie wdrożenia, które pozwalają firmom czerpać maksymalne korzyści z integracji systemów, dają nam najwięcej satysfakcji z tworzonego programu.

Przemyślane rozwiązania

Kupując program Trawers otrzymują Państwo zaawansowane narzędzie informatyczne, które rozwija się razem z Państwa firmą. Ale to nie wszystko. Zapraszamy do korzystania z naszej → bazy wiedzy, gdzie znajdą Państwo praktyczne wskazówki dotyczące obsługi programu i porady na temat zarządzania przedsiębiorstwem.

Dbamy o to, aby nasze oprogramowanie odzwierciedlało Państwa rzeczywiste potrzeby. Dlatego wierzymy, że rozwiązania i funkcjonalność programu Trawers idealnie obsłużą kluczowe obszary Państwa działalności i pozwolą zrealizować najbardziej ambitne plany na przyszłość.

Kariera

W firmie Tres stale szukamy utalentowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

Liczy się nie tylko papier

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie to ważne kryteria, ale podejmując decyzję o zatrudnieniu, przywiązujemy dużą wagę do osobowości kandydata. Czynniki kluczowe to energia, entuzjazm i twórcze podejście do rozwiązywania problemów.

Oferty pracy

Aktualne oferty opisane są w dziale Rekrutacja.

 

Aplikacje (CV i list motywacyjny) tylko w formatach RTF, HTML lub PDF prosimy przesyłać na adres rekrutacja@tres.pl